Public Republic Art Studio

Редакция

Public Republic Logo

 
 

natalie_redakzia

Наталия Николаева
Главен редактор

Mail: natalia_nikolaeva@public-republic.com

Martin Savov

Мартин Савов
Зам. главен редактор

Mail: martin_savov@public-republic.com

Vanya Stancheva

Ваня Станчева
Зам. главен редактор

Mail: vanya_stancheva@public-republic.com

Rossytza Yotkovska

Росица Йотковска
Зам. главен редактор
Редактор “Преводи”

E-mail: rossyza_yotkovska@public-republic.com

Prof. Milena Kirova

Проф. дфн Милена Кирова
Редактор: Литературна критика, литературознание и българска литература

Mail: milena_kirova@public-republic.com

Kristín Dimitrova

Кристин Димитрова
Редактор: Художествена проза и публицистика
Public Republic Art Studio, Курсове по творческо писане

Mail: kristin_dimitrova@public-republic.com

Julia Jordanova

Д-р Юлия Йорданова
Редактор: Художествена литература и визуални изкуства
Public Republic Art Studio

E-mail: julia_jordanova@public-republic.com

Kerana Angelova

Керана Ангелова
Редактор: Поезия и проза
Public Republic Art Studio

Mail: kerana_angelova@public-republic.com

Albena Popova

Албена Попова
Редактор: Изобразително изкуство и фотография

Mail: albena_popova@public-republic.net

Petyr Chuhov

Петър Чухов
Редактор: Поезия
Public Republic Art Studio, Курсове по творческо писане

Mail: petar_tchouhov@public-republic-art-studio.com

Viara Jekova

Вяра Жекова
Редактор: Драматургични текстове
Public Republic Art Studio, Курсове по творческо писане

Mail: viara_jekova@public-republic.de

доц. Владимир Трендафилов

доц. Владимир Трендафилов
Редактор: Public Republic Art Studio, Литературни консултации

Mail: vladimir_trendafilov@public-republic-art-studio.com

Живка Симова

Живка Симова
Редактор: Public Republic Art Studio, Курсове по творческо писане

Mail: jivka_simova@public-republic-art-studio.com

Лора Султанова

Лора Султанова
Коректор: Public Republic Art Studio

Mail: lora_sultanova@public-republic-art-studio.com

доц. Магдалена Костова-Панайотова

доц. Магдалена Костова-Панайотова
Консултант: Public Republic Art Studio, Литературна консултация

Mail: magdalena_kostova@public-republic.com

Roza Boqnova

Роза Боянова
Редактор: Поезия и проза

Mail: roza_boianova@public-republic-art-studio.com

roman

Роман Димитров
Редактор: Проза, рубрики Около света и Модерни времена

Mail: roman_dimitrov@public-republic.net

Vera Baleva

Вера Балева
Редактор: Поезия

Mail: vera_baleva@public-republic.net

Boiko Lambovski

Бойко Ламбовски
Редактор: Поезия и публицистика

Mail: boiko_lambovski@public-republic.com

Велина Ватева

Велина Ватева
Редактор: Изкуство

Mail: velina_vateva@public-republic.com

ivo_oreshkov

Иво Орешков
Фотография и мултимедия, рубрика Photo of the Day

Mail: artstudio@public-republic.com

Liudmila Jordanova

Людмила Йорданова

Коректор
Public Republic Art Studio

Mail: ludmila_jordanova@public-republic.com

Vassil Koynarev

Васил Койнарев

Коректор

Daniela Slavcheva

Даниела Гакева-Славчева
Коректор
Public Republic Art Studio

Mail: daniela_slavcheva@public-republic-art-studio.com

Jenny  Chervenkova

Жени Червенкова
Консултант маркетинг и реклама

Mail:advertising@public-republic.com

Violetta Boncheva

Виолета Бончева
Специален кореспондент от Сантяго де Чили и посланик за България на Движението Световни поети

Mail: violeta_boncheva@public-republic.net

Violetta Toncheva

Виолета Тончева
Специален кореспондент от България

Mail: violetta_toncheva@public-republic.de

Katerina Stoikova

Катерина Стойкова
Специален кореспондент от САЩ
Зам. главен редактор на англоезичното издание на Public Republic

Mail: katerina.klemer@public-republic.net

Vesela Vladimirova

Весела Владимирова
Специален кореспондент от Прага

Mail: vesela_vladimirova@public-republic.de

Sashka Jurkov

Маг. фил. Сашка Журкова
Специален кореспондент от Виена

Mail: sashka_jurkov@public-republic.de

Редакционен екип по рубрики:

Mariana Velichkova

Мариана Величкова
Рубрики: Artist of the Week, Visual Arts

Mail: mariana_velichkova@public-republic.com

Ina Ivanova

Ина Иванова
Координатор на рубрика “Дневници”

Mail: ina_ivanova@public-republic.com

Mira Dimova

Мира Димова
Рубрики: Artist of the Week, Visual Arts

Mail: mira_dimova@public-republic.com

Yana Radilova

Яна Радилова
Рубрики: Artist of the Week, Multimedia Box, преводи

Mail: jana_radilova@public-republic.com